Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając ze sklepu https://hurt.unibike.pl/ wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

O nas

O nas

Firma Unibike powstała w 1990 roku. Jako jedna z pierwszych wprowadziła na polski rynek rowery producentów zagranicznych. Początki nie były łatwe, ale dzięki efektywnej współpracy z kontrahentami nasza pozycja na rynku umacniała się z dnia na dzień. Jest sprawą oczywistą, że podstawowym celem każdej firmy jest osiągnięcie zysku ze swojej działalności. Mamy ogromną satysfakcje, że dodatni wynik osiągaliśmy w sposób partnerski, a nie metodami agresji i nietolerancji wobec partnerów na rynku krajowym.

Doświadczenie w prowadzeniu prywatnego przedsiębiorstwa, jak i działalności na rynku, zdobyte w minionym okresie pozwoliło na przedstawienie naszym klientom różnorodnej oferty, tak pod względem asortymentu towarów, jak i zasad współpracy. Obecnie, z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z największych dostawców rowerów oraz części rowerowych na rynku polskim. W naszej ofercie znajdziecie całą gamę rowerów różnego przeznaczenia, poczynając od rowerów dziecięcych, poprzez górskie i terenowe, a na miejskich i trekkingowych kończąc. Poza tym w sprzedaży posiadamy części rowerowe wielu renomowanych firm, takich jak Schwalbe, SKS Germany, Jagwire, Busch & Muller, Ergotec, Selle Royal, Roxim, IceToolz, VP Components, i wiele, wiele innych.

Mamy nadzieję, że nasza oferta w pełni zadowoli Wasze oczekiwania, jednak mimo to zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i wnioski.

Zapraszamy!!!

MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.34.55 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2023

Zawartość koszyka (0)

Do zapłaty:
0,00 PLN